Partnerzy

Partnerzy

Beztłokowe silniki Stirlinga od firmy Microgen Engine Corporation Group były projektowane, konstruowane i budowane w taki sposób, że nawet w najtrudniejszych warunkach zapewniają to, czego przedewszystkim od nich oczekujesz: bezproblemową, bezobsługową i niezawodną pracę przez co najmniej 50 000 godzin.

W 2010 roku Microgen wprowadził na rynek silnik Stirlinga o parametrach 1 kWe/50 Hz. Od tego czasu wszystkie silniki przepracowały łącznie około 200 milionów roboczogodzin. Z biegiem lat wprowadzono liczne ulepszenia, które wpłynęły na dłuższą niezawdoność i żywotność silników Stirlinga.

Silnik Stirlinga
Podstawowa specyfikacja silnika Stirlinga
Maksymalna (modulowana) moc elektryczna 1050 W
Charakterystyka mocy elektrycznej Znamionowe 230 V, min. 186 – max 264 V
Częstotliwość 50 Hz lub 60 Hz
Waga 49 kg
Wymiary 450 x 300 mm (W x Śr)
Hałas z 1 metra bez osłony 52,5 dB
Hałas z 1 metra ze standardową osłoną 45 dB
Sprawność silnika 26%
Projektowana żywotność 50 000 godzin
Hermetycznie zamknięte bezobsługowe

Więcej informacji dotyczących silnika Sirlinga znajdziesz na stronie Microgen
www.microgen-engine.com

Microgen

ASI VALUETECH SEED jest funduszem zalążkowym inwestującym w start-upy rozwijające rozwiązania dla przemysłu, zwłaszcza energetyki. Realizując inwestycje pracuje z wyspecjalizowanymi zespołami opracowującymi przełomowe technologie, które można wdrożyć w ciągu najbliższych pięciu lat. Zespół funduszu tworzy mix byłych przedsiębiorców i menadżerów z doświadczeniem w budowaniu międzynarodowych firm oraz wprowadzaniu ich na zagraniczne rynki (zwłaszcza amerykański).

Valuetech